Dny ztrácejí své zářivé barvy,
jejich zbylý třpyt už nikomu nepatří_
Chybí mi
setkání mimo vymezení,
kdy znenadání vše rozpuká,
dobré i zlé,
živorodé.
Lidská touha.
Foi en la vie.
Pohlédni. Sáhni. Mám
strach...
(The Cinematic Orchestra)
Dny ztrácejí své zářivé barvy,
jejich zbylý třpyt už nikomu nepatří_
Chybí mi
setkání mimo vymezení,
kdy znenadání vše rozpuká,
dobré i zlé,
živorodé.
Lidská touha.
Foi en la vie.
Pohlédni. Sáhni. Mám
strach...
.............. Dzin!
a? - Á! Já!
y?...... ty? Ó, hahaha! Pff!!... E?...
Ťup-ťup, ťup.
Ňuf... (doteky)
No né, ech, heh!
.
.
Auuu... Jdižiž!
Ťap šun, ťap šun, ťap... šun.... ťa a...p__
Ups! Tssssssssssssssss.................
zůstal jen stín
pod hvězdami
__
Hluboko ve mně,
tak nějak lidsky,
malý vesmír...
Cosi kolem tančí,
tajemství, samý slib,
vidina země, k níž
nelze dorazit, svatá,
svrchovaná,
světlo v temnotách...
https://www.youtube.com/watch?v=PfJnCOHEAgo
Jsem panožka stélky,
zlomek světa,
způsob, jak také žít...
Helen Jane Long, Outside